Preču atgriešana

Pircējam ir tiesības atgriezt, apmainīt preci 14 kalendāro dienu laikā, ja pirkums veikts interneta veikalā. Ja kopš preču saņemšanas ir pagājušas 14 kalendārās dienas, diemžēl, mēs jums nevaram piedāvāt naudas atmaksu vai apmaiņu.

Pircējam ir pienākums nosūtīt atteikuma vai apmaiņas vēstuli, pievienojot pirkuma apliecinājuma dokumentu, uz [email protected] un 7 dienu laikā pēc šīs vēstules nosūtīšanas atgriezt arī preci uz SIA For all Tastes, Kr. Valdemāra ielā 1a, Siguldā, LV-2150, Latvijā.

Visus izdevumus, kas saistīti ar preces atgriešanu apmaksā Pircējs.

Lai preci varētu atgriezt vai apmainīt, tā nedrīkst būt bojāta un jāatgriež tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt. Tai jābūt arī oriģinālajā iesaiņojumā bez būtiskiem bojājumiem.

Lūdzam ņemt vērā, ka piegādes izmaksas netiek atlīdzinātas.

Ja prece nav sākotnējā stāvoklī, ir bojāta vai tai trūkst detaļas tādu iemeslu dēļ, kas nav mūsu kļūdas dēļ, tad SIA For all Tastes patur tiesības ieturēt kompensācijas maksu.

Mēs Jums nosūtīsim paziņojumu par to, ka esam saņēmuši atpakaļ preci un pēc preces stāvokļa izvērtēšanas paziņosim arī par naudas atgriešanu, preces apmaiņu vai atteikumu.

Ja esat saņēmuši apstiprinājumu par naudas atmaksu, bet maksājums vēl nav ienācis, tad, lūdzu, sazinieties ar mums [email protected]

Pircējs nevar atteikties no preces, ja tā ir izgatavota pēc iesūtītās informācijas un pasūtītājs pieļāvis gramatikas vai citas teksta kļūdas, atskaitot gadījumus, kad precei tiek konstatēts ražošanas defekts. Ja tā ir zīmoga klišeja, tad varam izgatavot jaunu tieši klišeju, lai nav jāiegādājas jaunu korpusu. Klienta kļūdas gadījumā klišejas izgatavošana ir par papildus samaksu.

Shopping Cart
Analytics by Conversios