Par mums

SIA For all Tastes

Mēs esam kreatīva un dinamiski progresējoša kompānija, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu dizaina un drukas jomā. Pieredzējušu speciālistu komanda ar prieku realizēs Jūsu ieceres un idejas. Ja mēs kaut ko nezinām šodien, tad rīt jau mēs to zināsim!

Play Video
Mūsu stāsts

Nodarbojamies ar zīmogu izgatavošanu jau vairākus gadus un esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi, lai spētu pielāgoties klientu visdažādākajām nepieciešamībām.

Zīmogs nav tikai nospiedums uz dokumenta. Mūsu klienti ir arī dažādi ražotāji. Bieži vien ir nepieciešamība marķēt pārtikas produktus, kā gaļu vai olas. Citiem uzspiest savu logo uz specifisku koka mēbeļu izstrādājumiem un rotaļlietām, bet citi marķē betonu ar dažādiem apzīmējumiem. Ir pieejamas tintes audumam, polietilēnam vai UV neona tintes produktu iezīmēšanai. Mēs piedāvājam dažādu nozaru specifiku tintes ar atbilstošu sērijas numuru. Tāpat piedāvājam dažādu sēriju zīmogus un zīmogu rokturus. Sekojot līdzi jaunākajam COLOP zīmola ražotajam arī papildinam savu klāstu ar populārākajiem modeļiem.

Zīmogu mehānismi ir sākot ar vienkāršiem ofisa mehānismiem kā kabatas, pildspalvas, flomastera tipa, ECO, rūpniecības numeratori metāla korpusos un arī CRAFT mākslas un dizaina sērija. Piedāvājam arī servisu ar jauna tintes spilventiņa nomaiņu vai nospieduma klišejas izgatavošanu.

Mūsu uzņēmums ir pilnībā orientēts uz klientu. Mēs augstu vērtējam un cienām savus klientus un viņu laiku.
For All Tastes SIA
Jānis Broks
Dibinātājs
Shopping Cart
Analytics by Conversios